KONST / Litografier / Litografier 8203125
*
nr 820 3125
Litografier
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, motivets mått: 15x24
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2013
kl 20:15:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 16:48:44
1
150 kr
14/4 20:19:43
2
150 kr
14/4 20:20:13
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: f richardt litografier skånska slott
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Litografier
nr 820 3125
Litografier
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, motivets mått: 15x24
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/4 16:48:44 | 1 | 150 kr |
| 14/4 20:19:43 | 2 | 150 kr |
| 14/4 20:20:13 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: f richardt litografier skånska slott
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



